Seznam aplikací v mém telefonu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 16. 4. 2017 12:48

Zdravím,

rád bych se pokusil trochu rozvířit tuto diskuzi. Po přechodu z W10M na Android jsem se systémem spokojený. Rád bych však využil telefon skutečně naplno. Můžete mi někdo doporučit nějaké zajímavé aplikace, které máte v telefonech vy? Samozřejmě nemyslím tradice typu Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, AirBank, CSFD, Youtube, Záchranka, Spotify, Shazam atd. Jde mi spíše o aplikace, které se nezobrazuji v Obchodě jako primární, ale rozhodně stojí za zkoušku.

Předem děkuji za veškeré tipy.

Můj seznam zajímavých aplikací:
1) Chrome (Beta) - využívám především díky skvělé synchronizaci a možnosti přehrávat Youtube na pozadí
2) iRádio - rozhlasová stanice Český rozhlas Radiožurnál
3) Zprávy a počasí - skvělá aplikace pro zpravodajství od Google
4) Stocard - uložiště pro vaše klientské karty z ochodů
5) První pomoc - pomocník při zdravotních problémech a zraněních
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HZ11 16. 4. 2017 13:42

tak něco z těch míň známých ale pro mě užitečných.
Home button launcher - nahrazuje fci podržení home buttonu (defualtně google search - úplná zbytečnost) jde tam udělat nějaký seznam aplikací či třeba s kombinací s aplikací screen lock lze využít podržení home buttonu jako vypínací tlačítko, přijde mi to takový jistější než double tap (který některý tel ani nemají).

Pak TinyScanner s mobilem co aspoň trochu dobře fotí lze téměř nahradit skenner

Onesync - defaultní onedrive app umí jenom nahrávat fotky, tady lze obousměrně synchronizovat mnoho složek. Existuje asi i pro gdrive a dropbox.

a pak takový klasiky, místo defaultní galerie používám quickpick a klávesnice Swiftkey a na výpočty realcalc a wolfram alpha
HZ11
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 4. 2017 14:58

A.I. type klávesnice, PC radio, Boat Browser, UC Browser mini, hodiny ClockQ, Palmary Weather počasí, Aladin počasí widget, n7player hudba, fotky F- Stop, Open Camera fotoaparát, budík Alarm Clock Xtreme, Nevolejte.cz, Rocket Dial telefon app, Calculator Plus, Nova Launcher Prime, TV program.cz, Ope, Calendar, hry Coloris a Rubix, TxtVideo, SHAREit pro přenos souborů, Equalizer Pro, SD Maid Pro čištění systému, sport. All Goals, Livescore, Livesport
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 4. 2017 15:07

nova ,xposed a tasker a mate nahrazenych 90 procent existujicich aplikaci a vylepseni systemu, vcetne libovolneho remapovani buttonu, gest atd
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků