Podzimní sraz - motokárová fabrika

Srazy členů fóra Garáž AutoRevue.cz

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bond007 5. 8. 2006 12:32

kdy to bude? muzu prijet za vama, kucí? :)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 5. 8. 2006 12:32

Co se týče vlastní organizace a formy závodu tak vzhledem k praktické nemožnosti uspořádat klasický závod s hromadným startem je moje idea asi taková: (jde jen o přemejšlení nahlas, takže pokud někdo máte nějakej rozumnej nápad tak sem s ním!! :D )

Níže uvedená myšlenka je rozpracována při účasti cca 20 lidí

1) prvních patnáct minut si dá každej jako takovej warm-up a volnej trénink. (15min. - 250Kč)

2)následně po asi pětičlených skupinách si dá každej "vostrejch" 10minut semifinále při kterejch se bude snažit zajet "best lap", který rozhodne o jeho základní umístění (10min. - 200Kč)

3) následně vytvoříme pořadí podle dosažených časů. Přičemž ti co se umístí od 10 místa níže dají si další desetiminutovku v dvou rozjížďkách po 5lidech a dosažený čas z tohoto finále B buďto rozhodne o definitivním pořadí na 11 místě a níže nebo se oba dosažené časy můžou sečíst či zprůměrovat a podle toho udělat pořadí. Stejnej postup by platil i pro umístěné od 1 do 10 místa, akorád by to bylo finále A.

Jestli dobře počítám, tak každý bej výjimky by na káře strávil celkem 35minut a utratil by v tomto případě 650Kč což bohatě stačí na splnění limitu na ubytování zadarmo. Přičemž celej "závodní" program by trval se vším všudy cca 2 hodiny. Samozdřejmě těch jízd může bejt víc, míň, záleží na tom kolik nás bude, kolik tam kdo chce nechat atd. To už jsou jen takový jemný detaily, stejně jako pořešení váhovejch handicapů, že Oscare? Mr. Green

Tak co vy na to? :hm :hm
Naposledy upravil Pickuper dne 5. 8. 2006 12:39, celkově upraveno 1
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 5. 8. 2006 12:34

Bond007 píše:kdy to bude? muzu prijet za vama, kucí? :)>/quote]


ale to víš, že jo broučku..... :wink: :wink: Mr. Green
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 5. 8. 2006 12:36

bezva a kdy to ma byt?
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 5. 8. 2006 12:38

bond: na první stránce threadu jsou tři termínový návrhy........konkrétní se ještě bude ladit
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 5. 8. 2006 12:41

ok, v diari zatim nic nemam na tychle terminy...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 5. 8. 2006 12:42

REd: vejdeš se v pohodě, ale nemužeš očekávat, že se 100kg budeš patřit k těm nejrychlejším na trati...

co je to za blbost školní povinnosti... ??? bude to o víkendu a navíc to ani v srpnu nebude, takže snad no problém... :wink:
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 5. 8. 2006 12:48

Red, Oscar, P0etrik a ostatní těžkotonážníci: žádnej strach, uděláme vám speciální "podkategorii"... :wink: Mr. Green
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 5. 8. 2006 12:54

Aha, já jsem nekoukal co je to za dny, tak to by problém být neměl.
To, že nebudu nejrychlejší mi ani tak neva. Asi jsem za to i rád, když vidím tu trať.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 5. 8. 2006 13:16

Jak jsem teď na fotce viděl tu šroubovici, tak jsem si vzpomněl, jak jsem to tam v plný rychlosti naboural do kolegy, kterej dostal smyk....rána jak sviňa, ale oba jsme to přežili ve zdraví... :)
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 5. 8. 2006 13:22

Řepík: Lumpo to do mě napálil před tou vracečkou nahoře na výjezdu ze šroubovice, když jsem udělal hodiny.......pěkně na bok, taky jsem slušně poposkočil Mr. Green
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 5. 8. 2006 13:34

Pick: jo, jak to tam klouže, není o crashe nouze...
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod major 5. 8. 2006 14:23

S volantem to tam opravdu hodně škube. Ale za 3 kola jsem si na to zvykl. Největší respekt jsem měl z nájezdu do tunelu a vgubec z průjezdu celým tunelem. Nikdy jsem to tam nejel extra pod plynem. Po dojezdu jsme se ptali obsluhy a prý se celý tunel jeden pod plným plynem. :hm Největším zážitkem pro mě byla ta šroubovnice nahoru, která se dá jet s plný plynem. To se mi líbilo. :)
Pokud mi do toho něco nevleze, určitě se zůčastním.
major
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Řepík 5. 8. 2006 14:29

major: my to jezdili jeden večer a druhý den dopoledne. Večer každý jezdil opartně, ale ten druhý den už to každý zkoušel naplno....taky to pak tak vypadalo :)
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 5. 8. 2006 15:00

major: jj ten tunel - bál jsem se, že se to někde šprajcne a že pujdu přes volant do kotrmelců... Ale jinak ta spirála byla cool... škoda, že výkony jsou tak vyrovnané, že si člověk žádné předjetí neužije... :(
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků