Brno

Srazy členů fóra Garáž AutoRevue.cz

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 15. 6. 2018 19:11

Ok tak dvě, no, kdo si to má pamatovat? Jinqk mají i fajn burgery.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 6. 2018 19:13

robbert píše:Jsou, znáš to tam? Je to docela fajn hospoda.

Mám ji km, ale nikdy by mne nenapadlo tam jít sednout, byt draha říkala, že bychom to mohli zkusit...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 15. 6. 2018 19:14

Huš sem tu.
Nemaj guláš :(
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 15. 6. 2018 19:14

A jak? TV hraje, fotbal tam je?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 15. 6. 2018 19:15

Teď me jeste napadla hospa v ostopovicich. Tam jsme chodili. Tam jsem naposled koukal na euro 2004 :)

Robberte hraje. A nikdo tu kupodivu moc neni. Dobry tip.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 15. 6. 2018 19:15

maincoonsback píše:
robbert píše:Jsou, znáš to tam? Je to docela fajn hospoda.

Mám ji km, ale nikdy by mne nenapadlo tam jít sednout, byt draha říkala, že bychom to mohli zkusit...

Já tam byl naposledy v pátek. Ve 22:30 jsem si dával stejk. A taky to šlo. Takže proč tam nejít? Zvláště když se tam nekouří.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 15. 6. 2018 19:16

burty s krenem píše:Teď me jeste napadla hospa v ostopovicich. Tam jsme chodili. Tam jsem naposled koukal na euro 2004 :)

Robberte hraje. A nikdo tu kupodivu moc neni. Dobry tip.

Jestli vydržíš do dvou do rána, tak se stavím. Pockaš? :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 6. 2018 19:17

burty s krenem píše:Teď me jeste napadla hospa v ostopovicich. Tam jsme chodili. Tam jsem naposled koukal na euro 2004 :)

Robberte hraje. A nikdo tu kupodivu moc neni. Dobry tip.

Je tady predhodova, stav se....

-- 15. 6. 2018 20:20 --

robbert píše:
maincoonsback píše:
robbert píše:Jsou, znáš to tam? Je to docela fajn hospoda.

Mám ji km, ale nikdy by mne nenapadlo tam jít sednout, byt draha říkala, že bychom to mohli zkusit...

Já tam byl naposledy v pátek. Ve 22:30 jsem si dával stejk. A taky to šlo. Takže proč tam nejít? Zvláště když se tam nekouří.

No to posezení na chodníku mně přijde... Srandovní... Ale jo zkusím to někdy, třeba. Ale tady je u nás víc hospod a možnosti, tak není potreba
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 15. 6. 2018 19:33

S tím posezením máš pravdu, ale večer to nevadí, alespoň tam trošku pofukuje. Ale slušně vaří. Já si tam několikrát telefonicky objednal jídlo a pak cestou kolem vyzvedl. Udělali to bez připomínek. Takže cajk, ne? Někdy se tam můžeme srazit.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 6. 2018 19:39

Urcite
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 6. 2018 19:51

Nebo v pležr pabu :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 6. 2018 20:27

Tam si mohl dojet a nedojel...
:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 6. 2018 11:12

Jsem byl v sobotu na skok v Brně a parkoval jsem Parkovací dům Rozmarýn a jako čuměl jsem, že jsem si s tolika místem neškrábnul auto :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2018 11:15

no to je taky smutný případ
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 6. 2018 11:22

Byly stavěny pro Smarty, co?
Fakt jsem nechápal jak málo je tam místa na ježdění a po zaparkování mezi auta se nedalo skoro ani vystoupit.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků