Brno

Srazy členů fóra Garáž AutoRevue.cz

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 1. 3. 2017 10:56

Tak víš co?
Pohoňte si sami, seru na to.

:D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 1. 3. 2017 10:57

A to píšeš kvůli otázkám nebo výmluvám? :hm
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 1. 3. 2017 11:02

proč kvůli výmluvám?

Nemaluju, nejdu k zubaři ani nestavím nábytek.
Ale KFC nechci, tak nejdu. Chápu, že je to poprvé, co se někdo nevymlouvá, ale je to tak...
nechám si jídlo dovézt. Tak abyste na mě nečekali, když Maty taky nebude jíst...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 1. 3. 2017 11:13

Árný tohle je ten tvůj klenot?
It. těstoviny QUATRO FORMAGGI s kuřecím masem (parmazán, niva, mozzarella, uzený sýr)
anonym

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 3. 2017 11:15

ne, to byly těstoviny s nivou a maďarskou klobásou nebo tak nějak
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 1. 3. 2017 11:49

Zítra bych asi mohl, dneska sem už po jídle a v pátek už mám něco domluveného..., takže tak...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 3. 2017 12:13

takže test kamery, moje kamera u claneho autě na jeho kabelu nepíská, v mém autě na jeho kabelu píská.. WTF???
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 1. 3. 2017 12:14

Jsme si s matym dvakrát pohonili a cajk :-)

-- 1. 3. 2017 12:18 --

_maty_ píše:takže test kamery, moje kamera u claneho autě na jeho kabelu nepíská, v mém autě na jeho kabelu píská.. WTF???

Asi bordel v autě, uvidím co řekne moje kamera ve tvým autě na tvým kabelu, ještě jsme mohli zkusit moje kamera na mým kabelu v tvým autě ať to máme komplet, ale asi to vypadá že bych šel prcat do servisu, ať to za ty 2k stojí a dají to dokupy zadarmo
anonym

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 3. 2017 12:19

clany: jak říkáš, tohle je fakt na servis a reklamaci případně.. nevidím důvod, proč by to u tebe mělo frčet ok a u mě na *****..

-- 1. 3. 2017 12:26 --

tak u rose se mnou vyjebali.. klasika.. instalace neoriginálního dílu a bla bla kecy prdy.. tam už fakt nikdy, nikdy..
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 1. 3. 2017 12:28

Tak to je ještě v pohodě, to vypíčený KFC mi dalo namísto longerů s majonézou, o což jsem je zcela výslovně žádal, ty defaultní hnusný a nechutný s kečupem, kdo tu sračku má žrát, to by ani speleova kočka nechtěla
anonym

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 3. 2017 12:46

maincoonsback píše:Zítra bych asi mohl, dneska sem už po jídle a v pátek už mám něco domluveného..., takže tak...

no to bys konečně mohl, ať si můžem roztrhat občanky :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 3. 2017 13:54

tvl a zkoušeli jsme já v miatě.. myslím, že nic komičtějšího není :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 3. 2017 13:55

Když myslíš. :D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 1. 3. 2017 14:04

To je podobný jak jsem teď zaparkovanej za spielberk towerem, jsem se vesral mezi fábku a koktu kde bylo snad půl metru místa
anonym

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 3. 2017 18:54

_maty_ píše:clany: jak říkáš, tohle je fakt na servis a reklamaci případně.. nevidím důvod, proč by to u tebe mělo frčet ok a u mě na *****..

-- 1. 3. 2017 12:26 --

tak u rose se mnou vyjebali.. klasika.. instalace neoriginálního dílu a bla bla kecy prdy.. tam už fakt nikdy, nikdy..

Ze je to v Rosu banda buzerantu, to bys mohl jako dlouhodoby Brnak vedet...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků