Vyskytná Kachlička 2015

Srazy členů fóra Garáž AutoRevue.cz

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Dáme to předposlední víkend v srpnu nebo poslední?
Předposlední víkend (bude tepleji) 14 %  45%  [ 14 ]
Poslední víkend 17 %  54%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 31

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 4. 2015 06:57

Zdravím všechny, i ty, co mě serou!

Jak jste si jistě všimli, nastal rok 2015. Díky tomu máme spoustu nových příležitostí k organizaci srazů, které se neuskuteční kvůli vojenským invazím, stavbě dálnice na Měsíc, volbě europoslanců nebo epidemii sračky.

Proto bych se rád (*****, nerad, jenom bych vás rád zase viděl, ***** :-P ) ujal role nutiče/prudiče/prosiče lidí a přinutil se přinutit vás dopravit se na předem domluvené místo (49.549932, 15.433266 GPS maps google) s dostatečnou zásobou alkoholu, jídla a čehokoliv jiného, co potřebujete k přežití.

Jelikož směle předpokládám (a zároveň doufám), že zájem o změnu místa konání bude obdobně velký jako zájem o počet chlupů na mé *****, měl by se akorát vymyslet nějaký termín. Ten by asi měl vyhovovat podmínce, že chceme vidět nejvíc procent garážnické elity. Ne? Z toho taky plyne, že jestli si Goes vymyslí vlastní termín (a klidně i místo) a přijde tam sám, tak tuhle podmínku splní, protože je nepřekonatelný, a tím pádem navrhuju, aby byl zbaven možnosti hlasovat.

Jestli má někdo nějaké konstruktivní připomínky, sem s nima. Taky připouštím narážky na můj psaný projev, omluvou ať je mi fakt, že jsem se česky nikdy neučil. A vlastně - pište radši klasická hovna, aspoň bude ***** a téma bude plavat nahoře. A klidně mi i můžete třeba nadávat, načůrám vám pak do stanu nebo tak.

Abych zdůraznil důležitou důležitost důležitosti tohoto prohlášení, zapl jsem si diakritiku a začal používat interpunkci. Sice jsem se díky tomu ***** s tímhle postem asi 20 minut, ale doufám, že se mi to vyplatí v podobě Majklových rad ohledně mého pravopisu a taky v podobě vaší zvýšené pozornosti. Předem děkuju.

PS: Možná jsem chtěl na začátku třeba napsat něco důležitého, ale už jsem zapomněl. Budu rád, když mě usměrníte. Jo a odpověď na otázku "Proč?" zní "Mám dnes dovolenou.".
PPS: Jako speciál pro tenhle ročník navrhuju uplatnit zákaz nošení vyhořelého jaderného paliva do areálu campu, loni s tím byl trochu problém.
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 4. 4. 2015 07:02

Ty ho jeste myslim mas co? :D
Za me nemenit ani misto ani termin.
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 4. 4. 2015 07:10

Jakej termín? Ten je danej!

-- 4. 4. 2015 08:13 --

Jinak pro změnu místa bych byl hned, ptž Kachlička je docela hezká louka, ale nejsmutnější kemp, kterej jsem kdy viděl, ale co... kde nás nechají za dvacku na noc békat celou noc?
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 4. 2015 07:27

poslední víkend v srpnu nemohu, takže je to beze mne úplně, nemohu ani patek ani sobota :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
jinak můžu celý srpen :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 4. 4. 2015 07:36

Jako bys to nevěděl 3. rok, že jo?
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 4. 4. 2015 07:37

To bolo dlhe, ze som to ani nedocital :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 4. 2015 07:39

Jelass píše:Jako bys to nevěděl 3. rok, že jo?

mám s tímhle termínem problém 3. rok 8-D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 4. 4. 2015 07:39

A kam během srpna ještě pojedeme?
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 4. 4. 2015 07:40

to je uzasny, ja nevim, co budu delat za mesic a moucha uz ma plan na srpen ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 4. 2015 07:40

tvl Jelass, tys mě donutil přemýšlet a něco mě napadlo, jen nevím jestli to vyjde :D :D seš králo dopiče :D

-- 4. 4. 2015 08:41 --

JardaB píše:to je uzasny, ja nevim, co budu delat za mesic a moucha uz ma plan na srpen ;-)

já nemám plán, jen se nemůžu hnout z místa, pravidelně první prázdninový týden a poslední víkend v srpnu O:-)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 4. 4. 2015 07:42

^^
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 4. 2015 07:45

Moucha ***** termín je poslední víkend v srpnu..to tak bude už na furt..jak někdo psal, ze za 10let pojedeš na Kachli a budeš vědět, ze tam poslední srpnovy víkend bude Gatatsraz. :)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 4. 4. 2015 07:47

však já vás chápu, ale pokud už 20 let už něco poslední víkend v srpnu je (ne moje) a já musím hlídat tak se prostě člověk neutrhne když to nejde..
Já bych na Kachli mohl být klidně od 1.8. - 29.8. a nic by se nestalo, jen ten poslední víkend je nabob, ale jelass mi vnukl nápad jak to udělat, tak se tak zkusím udělat
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Jelass 4. 4. 2015 07:50

Gaťat sraz? To jo, sukne nenosime. :D
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků