Ostravská rychlovka 27.12.

Srazy členů fóra Garáž AutoRevue.cz

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2014 21:58

LC je Land Cruiser?
anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 1. 2014 21:59

Local Colector :hm
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 7. 1. 2014 22:02

Macintosh LC II. 8-)
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 7. 1. 2014 22:05

Už zase :-)
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 7. 1. 2014 22:13

No toto… ;-)
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 7. 1. 2014 22:35

:D
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 7. 1. 2014 22:39

LC s jihoceskou znackou v sobotu pred silvestrem pekne.*****, zrychloval mi kdyz sem ho predjizdel... Misto 80kmh zrychlil asi na 120kmh protoze ja.musel na 140kmh a skoro sem se dostal pred.nej....
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 7. 1. 2014 22:40

Love (or) Crush?
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 8. 1. 2014 08:21

ajif píše:
salam01 píše:
salam01 píše:Můžu si vybrat - Q10 nebo Z10 :roll:

Dnes jsem poprvé potkal svého šéfa. Tak nějak lidsky jsem s ním promluvil a přišli jsme na to, že lepší bude objednat něco jiného (5s 64 GB + Air Cellular 128 GB) :D

ty musíš bejt silná osobnost ... asi nejsi docent, co? :hm
salam01 píše:Zatím ještě furt přes cent.

Navíc, jak mi tu jeden dobrý duch vysvětlil, jsem naprostý trotl a funkční analfabet a i vzhledem k tvému varování jsem raději zvolil defaultní volbu pro kikoťi - obě sofistikované krabičky tak budou vkusným pendantem zbytků mé degenerované osobnosti.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 1. 2014 08:40

M@C píše:
Slawall píše:
salam01 píše:To ještě netuším. Přinejhorším si zkusím dát firemní účet do iPhone. Jestli to teda půjde, páč na externí připojení tu máme HW RSA token :shock:

To mame taky a email do mobilu natahnout jde, ale musi se to nejak spesl, takze u vas to bude asi podobne.

Jj, Exchange mame otevreny z venku, jde to do mobilu pres ActiveSync (staci byt clenem pozadovane skupiny v AD) a nebo pres OWA (pres prohlizec z jakehokoli kompu).

Jo ale z PC musis mit stejne token...kamarad co tady dela ma prave mail natahnuty v Lumii 800, sluzebni, rikal, ze o to musel nejak zadat a ma tam vlastne i komunikator.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 8. 1. 2014 10:07

salam01 píše:Navíc, jak mi tu jeden dobrý duch vysvětlil, jsem naprostý trotl a funkční analfabet a i vzhledem k tvému varování jsem raději zvolil defaultní volbu pro kikoťi - obě sofistikované krabičky tak budou vkusným pendantem zbytků mé degenerované osobnosti.

V pořádku, mobilní život nemá být složitý. A Apple má svou komunikaci šifrovanou taky,tak tam to nemá nevýhodou oproti Blackberry.
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2014 12:12

salam01 píše:vzhledem k tvému varování jsem raději zvolil defaultní volbu pro kikoťi - obě sofistikované krabičky tak budou vkusným pendantem zbytků mé degenerované osobnosti.

moje varování? Já jen tlumočil zkušenosti uživatelů BB a ajťáků, co měli za úkol je udržet funkční :)
anonymni

Odeslat příspěvekod salam01 8. 1. 2014 14:56

Ty uživatele?
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 8. 1. 2014 15:09

Ne, ty zkušenosti. ;-)
Majkl
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 8. 1. 2014 15:17

Aha, už jsem se lekl, že u ajifů v práci dělají androidi, udržovaní ajťáky! To by ale zase mnohé ze zdejších příspěvků vysvětlovalo :-)
No nic. Přináší to však celkem zajímavou ontologickou otázkou - může mít android jako svůj operační systém iOS nebo WP?
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků