Sluchátkový sraz Ostrava

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michal744 15. 1. 2018 22:48

Dnes byl takový mini sraz v OV ve čtyřech lidech a musím říct, že i v takovém počtu byl úžasný a tímto se i omlouvám, že jsem musel odejít po dvou hodinách. Absolutním překvapením byly ineary Ibasso , které v diskusi na headfi vycházejí všelijak, ale za pár kaček hodně muziky. Jsem opět nahlodán do otevřených overearů po poslechu AKG 701 na Aune přenosném zesíku, takže by zvládly možná víc, ale i tak bomba. Pro mne je králem Mrazíkův záhadný přístroj o rozměrech bakterie, který mne doslova uzemnil zvukem za hubičku, snad Beiing nebo jak se to malé jmenovalo. Paráda a ještě jednou paráda- srazu i tomu malému ďáblovi
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 15. 1. 2018 23:19

Jo stálo to za to. Toho malého prcka jsem objednal taky :-D
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 15. 1. 2018 23:20

Já taky děkuji všem dnešním zúčastněným. Bylo to parádní. Na tomto srazu toho bylo tolik, až z toho šla člověku hlava kolem. A i když se Mrazík osobně neukázal jeho dosah byl i do tohoto srazu. Benjie i iBassa IT01 stojí za to. Z kombinace Prophile + DX200 jde až hlava kolem.

Opravdu úžasný zážitek, ale to se musí slyšet, slova se ukazují jako nedostatečná pro popsání tohoto zážitku. Dost mě překvapily také FLC, které v počátečním settingu mi moc nesedly (nevím jak byly nastaveny - to ví LOPO), ale pak je upravil více k neutralitě a byly skvělé. Výšky, detail i prostor. Jediným slabším místem byla nějaká díra mezi středem a basem. A bas byl občas takový mdlý, ne že by nešel hluboko, ale někdy jsem mu to prostě nevěřil. Jinak paráda.

Noble 4, které jsem už slyšel hodněkrát ukázaly, jak často se mění nálada posluchače a s tím i spojené hodnocení. Jednou mi přišly dost světlé, pak neutrální i s dobrým basem. A dneska zase světlé s pro mě nedostatečným basem, svůj vliv na to má samozřejmě i usazení, které určitě nebylo vždy 100%. AKG 701 jsou skvělé sluchátka a myslím si, že za svou cenu za kterou se prodávají jsou pořád parádní. Myslím, že i pro špuntaře na nějaký domácí poslech nabídnou skvělé aspekty otevřených sluchátek za velice malý peníz.

Zesilovač od Aune, byl taky dobrý, měl výborný detail i skvělé podání prostoru, škoda jen jeho světlosti...

Toť ode mě fšecko. Ještě jednou chci poděkovat všem za donesení skvělé techniky i dobré nálady, byl to velice příjemný pokec, protože vždycky to není jen o audio hračkách, ale i o lidech ;)

Obrázek
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 15. 1. 2018 23:28

Když se dívám na své foto, tak veslovací trenažér nebyla špatná volba. Jinak to benije je objednáno, to člověk musí mít už z principu. Vše co bylo na stole mělo své kouzlo, aždý slyšíme po svém a o tom to je. Je radost sednout si s lidma , kteří slyší a nepotřebují k tomu megabas
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 16. 1. 2018 06:50

Mrazík má upřímnou radost, že sice není netopýr, ale úplně hluchej taky není :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 16. 1. 2018 08:24

Kurděje, kdybych to věděl tak bych se taky přidal kdybych mohl:). Jste mi mohli aspoň zkontrolovat aparaturu zda mi to hraje dobře a potvrdit mi, že jsem hluchý:).
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 16. 1. 2018 08:59

Včera jednoznačně super. Asi nejvíc mě uchvátil dap Ibasso DX200, prostě špičkový. Je možné že to bylo taky odlišným podáním než relaxovaný temnější Fiio X7+AM2 na který jsem zvyklý ale tak prokreslené středy a výšky to jsem prostě nežral :-). šputnty Ibasso naprosto v pohodě za svou cenu spíš neuvěřitelné, Velvety nebýt příliš otravných výšek tak bych o nich vážně uvažoval fakt super. Další velmi příjemná sluchátka byly ty FLC velmi zajímavý težko popsatelný přednes, další favorit. Etymotic sluchátka ale nevím přesně která to byla verze mě už tak neuhranula je možné že to bylo špatným usazením. Prophile 8 zněly super ale vzhledem k tomu že je bylo možno poslechnout jen s DX200 nelze říct nějaký nezávislý posudek každopádně daná kombinace jendnoznačně highend. Díky všem :)
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blanobijec 17. 1. 2018 10:38

Škoda kluci, mohlo se nás sejít více. Příště dejte avízo :-).
blanobijec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duke650 18. 1. 2018 23:12

Tak balíček iBasso IT01+Benjie S5 doputoval z Ostravy na Vysočinu :-)
IT01 za ty peníze velmi povedený
Benjie je na prodej...
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 19. 1. 2018 09:39

Za kolik poustis Benjie? Už mi z Číny jede, ale nemám obavu o prodej.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Duke650 19. 1. 2018 09:59

Hmm, co třeba 400 včetně poštovného
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 19. 1. 2018 15:25

beru hned, ozvi se
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Duke650 19. 1. 2018 15:40

Píšu SZ :-)
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků