TV jako monitor, Philips nebo Sony? 65'' - 70''

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomucet 11. 10. 2018 05:34

Ahoj, právě vybírám novou TV místo současné LG65UG870V, která jde do vedlejšího pokoje. Jelikož TV používám z velké části také jako monitor k PC (běžná práce a zábava), tak jsem nakonec opustil od plánu Sony A1 OLED a nyní mám v hledáčku 70" Sony Bravia KD-70XF8305 a 65" Philips 65PUS8602. Můžete mi prosím poradit, která z těchto by byla lepší volbou, případně doporučit něco jiného? Moc se mi díky Ambilightu líbí Philips, o kterém jsem ale zase zde na foru četl, že občas mívá problémy s přehráváním filmů z externího hdd, což je pro mě důležitá funkce. Předem moc děkuju, pokud si někdo najde čas se tomu věnovat. Díky, TOmáš
Naposledy upravil Nick Cave dne 11. 10. 2018 09:35, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název vlákna
tomucet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 10. 2018 05:41

1. zmen si nazov vlakna lebo ti to tu admini zmazu
2. obcas ma problemy s prehravanim kazdy TV, ziaden nevie prehrat vsetko. Paradoxne Philips vdaka Androidu patri prave k tym co dokazu prehrat najviac. Tak neviem v akom kontexte si co cital.
3. Tvoj vyber nema logiku, tie 2 modely su z uplne rozlicnych kvalitativnych kategorii. Ten Philips je obrazovo o kategoriu vyssie ako ten Sony.
Pokial chces vyslovene 70", tak Hisense H70NU9700. To mas TV lepsi aj ako ten Philips.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomucet 11. 10. 2018 06:33

Díky za rychlou odpověď. Název vlákna rád změním, ale bohužel nevím, co do názvu vložit. Co se týče TV, tak jeden ze zde diskutujících se vyjadřoval z vlastní zkušenosti právě k tomu Philipsu, že mu dělává problém přehrávání filmů z ext.HDD. Ohledně porovnání výše uvedených dvou TV - jsem laik, kterého zrovna tyto dva modely zaujaly a proto bych rád názor někoho zkušeného. Děkuji.
tomucet
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků