Samsung QE55Q7C versus QE55Q8C versus QE55Q7F

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Henry Best 10. 6. 2018 12:38

Dobrý den,vybírám mezi těmito tv a chci se zeptat na pár věcí: je lepší se dívat na tv s prohnutou obrazovkou,nebo rovnou,či je to jen věc vkusu? Za druhé: v čem je 8-ková řada lepší,než 7-ková? A proč obě prohnuté verze tv mají pouze jen v Datu a EW (beru jen velké řetězce).Navíc je velmi zajímavá cena u QE55Q8C ( 35000,-) to je jako u QE55Q7F.Mám možnost to dnes odpoledne koupit a tak prosím promptně o názor a radu,jakou koupit.Děkuji vám všem za odpovědi. Henry Best.
Henry Best
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 10. 6. 2018 13:23

Pokud nutně nepotřebuješ prohnutou, tak QE55Q7F seženeš jestě levněji (viz heureka) ...až na nějakých 32500,-se dá dostat se u CZ distribuce


Je to věc vkusu ta prohnutost. Obecně u prohnutych se člověk víc prohne (finančně).

Případně vzít novou QE55Q7FN za 44k (nemyslím Extreme Digital, který je taktéž k vidění na heurece jako nejlevnější varianta, což není CZ distribuce)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Henry Best 10. 6. 2018 14:55

Před chvílí jsem se byl podívat v EW a mají tam QE55Q8C za těch 34990,- a musím říct,že je to velká paráda.Jak obraz,tak provedení je úžasné.Samozřejmě vím,že tam na ní jede smyčka od Samsungu ve 4k,ale i tak do toho jdu.Mám UPC a satelit,k tomu hodně rychlý net,takže si spoustu filmů ve 4k postahuji a navíc Netflix už také pomalu začíná s filmy s českým zvukem.Nechal jsem si ji odložit a navečer pro ni jedeme.Vím,že kdybych vzal tu 7,tak bych ušetřil,ale ve čtvrtek to vypukne (MS ve fotbale) a do té doby chci mít vše nastaveno a vyzkoušeno.Takže pivo je v lednici,klima už jede,k tomu nová telka a MS může začít.Až bede doma,tak se podělím o nové zkušenosti.
Henry Best
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dano001 14. 6. 2018 23:25

Ahoj, mám úplně stejné dilema, tedy Samsung QE55Q7C vs Samsung QE55Q8C? 30 tis. nebo 35 tis.? Jaký je mezi nimi rozdíl, má cenu si 5 tis. připlatit???
Dano001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod athamas 15. 6. 2018 12:50

Řešil jsem nedávno to stejné když jsem vybíral mezi QE55Q7F a QE55Q8F přímo v Samsung prodejně a prodavačem mi bylo sděleno, že panel je stejný a oba modely se od sebe liší jen stříbrným provedením zadního krytu, provedením podstavce a výkonem reproduktorů.
Naposledy upravil athamas dne 15. 6. 2018 13:15, celkově upraveno 1
athamas
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 15. 6. 2018 13:10

Q7 je pro mnohé lepším poměrem výkon/cena
indeshit
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků