Google mapy ve WP

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Physeter 2. 12. 2013 23:38

Ahoj, mam urgentni prosbu/dotaz. Odjizdim do oblasti bez GSM signalu. Lze po instalaci aplikace Google Maps Pro natahnout oblast do pameti a pak pouzivat tuto mapu offline? Pokud to nejde, nabizi neco podobneho Bing mapy? Vyzkousel bych sam, ale jeste WP mobil nemam, zvazuji 1520. Predem velke diky, pokud me nekdo poinformuje...
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod cojavim 2. 12. 2013 23:55

Nestačí použít offline mapy od nokie?
cojavim
Junior

Odeslat příspěvekod Physeter 3. 12. 2013 00:04

Bohuzel ne, Nokia mapy nemaji Etiopii
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod cojavim 3. 12. 2013 00:08

Nemám WP, ale našel jsem http://www.windowsphone.com/en-us/store ... 80a3927148

piše se tam: True Offline Maps - Download maps for any regions and save on data costs or use them later when you're not connected to the internet
cojavim
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 12. 2013 05:00

Physeter píše: Lze po instalaci aplikace Google Maps Pro natahnout oblast do pameti a pak pouzivat tuto mapu offline?

Jde to odjakživa a v době kdy to nešlo oficialně byl na to mod z XDA kterej to rozběhal,kuriozita je že dřiv to bylo uživatelsky přivětivěj ošetřeny než v dnešni době.Předpokladam že na WP phone na to bude stačit stejnej povel jako na Androidovi.Takže plynule pokračuj k popisu google maps offline pomoci dotazu na google,pročs to neudělal hned je mně zahadou,najdeš vypsany postup,omezeni atd
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Physeter 3. 12. 2013 05:53

Omlouvam se, ale resim to na mori kolem Zapadni Papuy, kde data bud netecou vubec a nebo skoro vubec. Jsem rad, ze proleze tenhle text. Diky.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod eduard.gregor 3. 12. 2013 09:57

Koukám ze je tu plno chytrých teoretiků.
Netvrdím, ze s jistotou nikoli, ale myslím, ze na WP google mapy stáhnout nejde. Rozhodne to nejde tak, jako v androidu a ikdyž hledam, tak takovou moznost nenacházím (L920). Nokia mapy skutečně Etiopii nemají, a myslím ze to nebude jen tak tohle najit. Na androidu jsou mapy Etiopie v programu Mapfactor, ale mají jen 4MB, cili to bude jen základní síť.
Ideální by myslím bylo použít OSM, jen jsem zatím nenasel na WP nic rozumného. Na androidu např c:geo. Pokud někdo najde něco vhodného pro WP budu také rad.
Hezky den a stastnou plavbu :-)

-- 3. 12. 2013 10:23 --

Tak na WP se dá použít program xMaps, který umí OSM. Dovolí to ale stáhnout jen 400MB, tak bude lepší vybrat zájmové oblasti a ne celou Etiopii. Hodně štěstí.
eduard.gregor
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků