Zlatá čísla jednotlivých operátorů

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bart.homer 9. 3. 2008 15:15

Líbí se Vám, chtěli by jste a na kolik si ceníte zlatých čísel jednotlivých operátorů?
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peťass 9. 3. 2008 16:45

Necením si jich, čísla jako 777 777 777, 606 606 606 stejně neseženeš a cokoliv jiného (složitějšího) si lidi všeobecně nezapamatují, takže k čemu je mít?
Peťass
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stripped 9. 3. 2008 16:55

Některé kombinace jsou zajímavé ale částku požadovanou operátorem nejsem ochoten zaplatit. Začátkem měsíce jsem dostal Twistovou kartu s moooc hezkým číslem a bylo to za 99,-Kč s bonusem a tak prakticky zadarmo.
Stripped
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 9. 3. 2008 18:26

Je pravda, že taková pěkná čísla jako např. 444 444 a nebo 999 9x9 se už těžko shánějí, poněvadž jsou rozebráná nebo zamluvena třeba již při aktivaci nové předvolby a pokud Vám již operátor nabídne nějaké to pěkné číslo, tak můžete počítat s vyššími částkami za pořízení.A mnoho lidí si řekne k čemu by jim to bylo a navíc za to dávat takových peněz. Mě osobně se už ale stalo 2x, že jsem si pořídil předplacenou kartu a v prvém případě jsem měl číslo 769 000 a teď nedávno při pořízení další předplacené karty jsem dostal skvělé čísílko 555 585 a teď navíc řeším další dilema co s ním??? Mám již paušál s trochu horším číslem a tohle krásné číslo v předplacené službě...Chci používat obě dvě, ale zase tahat tolik telefonů...Njn, asi mě nic jiného nezbyde....
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 3. 2008 18:34

bart.homer píše:.....jsem dostal skvělé čísílko 555 585....

Skoro shodné číslo měl kdysi nejmenovaný (nejen) redaktor mobilmánie :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bart.homer 9. 3. 2008 20:00

Dejvídek: A vy mě asi neřeknete v jakém tvaru bylo to tel. číslo toho nejmenovaného redaktora Mobilmánie??? :mrgreen: Měl taky samé pětky a druhé číslo od konce jiné??? :wink: Mě se teď nedávno přihodila docela jedna zajímavá věc. Ozval se mi jeden pán, který mě nabídl zlaté číslo od O2 s tarifem Go Felicia. Číslo bylo krásné a za odpovídající cenu bych ho také od něho koupil, ale zarazila mě jedna věc....V nabídce uvedl, že tel. číslo je NOVÉ, NEPOUŽITÉ a v ORIGINÁLNÍM BALENÍ !!! Což se mě zdá sakra divné. :hm Vždyť tarify Go Felicia se nabízeli před několika lety v jedné akci kdy se prodávali s telefony a auty. Jak tedy může napsat, že jsou nové, nepoužité a v originálním balení???? Vždyť je to již mnoho let a tento tarif Go Felicia se již nedá u operátora nově aktivovat?????? :pozor2
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 3. 2008 20:05

No pochopitelně neřeknu ani číslo (bylo zlaté ve tvaru xxx xyx) ani jméno dotyčného. :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod speedy 9. 3. 2008 20:27

Tak ja nevim, jake cislo vlastne mam (zlate, stribrne), ale mam ho jiz cca 5 roku a bylo zdarma. A je ve tvaru axy bxy.
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 3. 2008 20:41

bart.homer: Go Felicii jsem si pořídil jako kompenzaci za zrušení NMT někdy v půli roku 2006. Myslím že jí nabízeli někdy do září nebo října toho roku.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stano.mania 9. 3. 2008 21:00

Jeden známy hovorí: každé číslo je dobré :mrgreen: Tiež zopár dobre vyzerajúcich mám, ale vidím, že nie každému sa páčia: a44 a33, a55 55b, aa bb bc, 98 aa bb...
Ale zaujímalo by ma :roll: ktoré sú zlaté a strieborné čísla, lebo sa to definuje rôzne :pozor2
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod nokez 9. 3. 2008 21:16

stano.mania: zlaté by mělo obsahovat pouze dvě číslice a stříbrné tři.

Osobně mám stříbrné 603 XYZ ZYX.
R.
Nokia E90 + 8GB SDHC + BH-604, Nokia N70 + 1GB, MDA Touch + 1GB, BT GPS i-tec 339
nokez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 9. 3. 2008 21:26

áno, ale je rozdiel napr. 120 021, a 654 456, alebo 926 629 a pod.
Teda sú tieto čísla strieborné? a44 a33, a55 55b, aa bb bc :?:
Nepoznám presnú definíciu zlatých a strieborných čísel, je možné, že to každý definuje po svojom. :hm
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod Ledermen 10. 3. 2008 00:56

Tak aj ja sa musim pochvalit. Aj mne sa podarilo zohnat strieborne cislo v akcii, ked ho O2 ponukalo za cenu obycajneho. Len uz teraz, ked nie som v CZ, musim raz rocne poprosit kamarata z CZ o dobitie kreditu, aby mi neexpirovala sim karta. Skoda toho cisla. Je vo tware 720 xyz zyx.
Ledermen
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 10. 3. 2008 08:46

Ako vidím, ani operátori nemajú rovnaký názor:
Zlatá a stříbrná čísla: máte na ně? :arrow: http://www.mobilmania.cz/default.aspx?s ... le=1109078
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 10. 3. 2008 09:18

Já mám taky pěkné a bylo se 100% kreditem navíc kdysi dávno. 728 XXY ZZZ
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků